Dlaczego my

W odróżnieniu od naszej konkurencji nie jesteśmy pośrednikami. W poznańskim FOTOSERWIS sprzęt fotograficzny i kamery video naprawiamy na miejscu – nie odsyłamy go do innych serwisów, dzięki czemu cena naprawy jest niższa o koszty pośrednictwa. Ponadto, kontakt z serwisem jest dużo łatwiejszy, a sama naprawa przebiega szybciej i sprawniej.

Nasze usługi cenią sobie klienci z całej Polski. Aparaty fotograficzne, obiektywy i pozostały sprzęt przeznaczony do naprawy przyjmujemy na miejscu, w naszej poznańskiej siedzibie przy ul. Galileusza 8, ale także można przysłać go pocztą lub kurierem.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Wszyscy nasi technicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy mogą się poszczycić nie tylko odpowiednim przygotowaniem teoretycznym, ale także wieloletnią praktyką.

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego w pierwszej kolejności staramy się naprawić sprzęt, a nie wymieniać całe podzespoły. Dzięki temu, naprawy oferowane przez nas są relatywnie tańsze i zawsze opłacalne dla klienta.